english česky

Litá kovová bižuterie - Jablonec nad Nisou

Design-M v.o.s., originální kovové šperky

litá kovová bižuterie

Společnost DESIGN-M byla založena v roce 1993 v Jablonci nad Nisou. Jsme malá rodinná firma a hlavním předmětem našeho snažení je kvalitní litá kovová bižuterie. Naším zájmem je především produkce výrobků se zárukou jakosti. Vybíráme si tu nejkvalitnější slitinu cínu z nabídky a podle posledních požadavků trhu pracujeme i s novou náročnější bezolovnatou slitinou. Každý výrobek prochází detailním ručním opracováním a rozmanité galvanické povrchy, na jejichž dokonalosti mají zásluhu jablonecké galvanotechny, jsou samozřejmě bez příměsi niklu, takže naše výrobky jsou zásadně hypoalergenní. Nakupování přímo u výrobce Vám zajistí výhodné ceny. Pro firmy, soukromé výrobce bižuterie a obchodníky nabízíme samozřejmě velkoobchodní ceny a množstevní slevy. Firma DESIGN-M vyrábí keltské amulety a magické talismany z masivního cínu i drobné ozdobné indiánské přívěsky. Jednoduché i zdobené středověké kříže, symboly a monády, stejně jako originální moderní přívěsky. Historií inspirované krásné náhrdelníky, náramky a náušnice a také bižuterní kovodíly v nepřeberném množství. Naprostou většinu produkce firmy DESIGN-M navrhla a vytvořila naše designérka a výtvarnice paní Marcela Kourková.

TALISMANY, AMULETY, RUNOVÉ KAMENY

Keltské, vikingské, starogermánské, irské a indiánské amulety mají magickou ochrannou moc před nepříznivými vlivy okolí a negativními myšlenkami. Magické talismany, hebrejská a starokřesťanská symbolika, významové keltské runy - germánský futhark, středověké astrologické a náboženské symboly pomáhají dosažení určitého konkrétního cíle, duševního rozpoložení a přitahují příznivou kosmickou energii. Elegantní masivní medailonky, měsíční znamení zvěrokruhu, čínský zvířetník, znaky zodiaku posiluji vrozené dispozice člověka a pomáhají mu nalézt správnou cestu v souladu s poselstvím hvězd. Pro znalce a milovníky tajemného učení druidů, šamanů, mystiků a duchovních vůdců jsou naše talismany a amulety, které ani časem neztrácejí na kvalitě, to pravé.

NÁHRDELNÍKY, NÁRAMKY A NÁUŠNICE

Vhodný šperk ke každé společenské události! Náhrdelníky, náramky a náušnice, navržené naší designérkou, navazují na gotickou módu a jsou bohatě zdobené různobarevnými kameny. V soupravách představují nápadný doplněk společenských šatů. Každý kousek z naší autorské dílny je originál a je možné jej přizpůsobit požadavkům zákazníka. Moderní elegantní brože z hladkého leštěného kovu ve zlaté nebo stříbrné variantě mohou být dozdobeny perlami nebo křišťálovými šatony.

BIŽUTERNÍ KOVODÍLY

Bižuterní kovodíly představují hlavní specializaci naší firmy. Nepřeberná škála autorských výrobků zahrnuje ramínka a vodiče všech velikostí a rozměrů, středové díly, přívěsky, kaplíky, puzety, klipsy, záponky, rozporky a jiné bižuterní komponenty rozmanitých tvarů. Vše v nejvyšší výrobní kvalitě. Naše pestrá nabídka kovodílů uspokojí každého náročného zákazníka.

DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY

Masivní trojrozměrné modely zvířat, šachových figurek a zajímavých retro-předmětů ve zlaté úpravě a kombinaci s křišťálovým sklem. To jsou dárkové předměty, těžítka a upomínkové předměty. Představují skutečný luxusní dárek pro náročné přátele nebo obchodní partnery. Výroba figurální plastické formy klade vysoké požadavky na precizní práci našeho formaře, pana Zdeňka Kourka, který absolvoval zahraniční stáž ve svém oboru ve Spojených Státech.

GALVANIZACE

Pro finální úpravu bižuterie je zde bohatý výběr galvanických povrchů, takže každý z výrobků může mít mnoho různých zajímavých podob. Ušlechtilé kovy - rhodium, zlato a stříbro pro slavnostní bižuterii. Staré zlato, staré stříbro, staroměď a staromosaz jsou galvanické úpravy evokující historické šperky. Temný černý zinek je vhodný pro elegantní bižuterii a antimonová patina se hodí pro styl Gothic.

 

 

 

Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vězte, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

 


© 2008 Design M - Jindřichovská 8, Jablonecké Paseky, 466 02 Jablonec nad Nisou, tel: 606 80 63 63, e-mail: info@design-m.cz bitcoin cena, tvorba www stránek: jezek-web.com