english česky
Kategorie zboží
Přívěsky:
Keltské a germánské amulety
Magické talismany
Starověké a středověké symboly
Kříže a křesťanské symboly
Runy, Runové kameny
Indiánské amulety
Astrální znamení, zvěrokruh
(Nejen) Pánské šperky
Čínský zodiac
Kultovní symboly
Srdce a srdíčka
Slunce a sluníčka
Sloni a další zvířátka :-)
Inspirace - člověk
Monády
Řetízky s přívěsky
Pro děti a mládež
Odznaky - letadélka
Náhrdelníky s kamínky:
Ohnivá Carmen
Ancient - inspirace historií
Moře - azur
Jaro - květinové vzory
Slonová kost
Růžová romance
Šeherezádin ametyst
Semiramis - zelený nefrit
Ledová Královna
Tyrkys - barva oblohy
Nostalgie - starorůžová
Honey - odstíny hnědé
Náušnice kamínkové:
Ohnivá Carmen
Ancient - inspirace historií
Moře - azur
Jaro - květinové vzory
Slonová kost
Růžová romance
Semiramis - zelený nefrit
Ledová královna
Tyrkys - barva oblohy
Nostalgie - starorůžová
Honey - odstíny hnědé
Náramky s kamínky:
Ohnivá Carmen
Ancient - inspirace historií
Moře - azur
Jaro - květinové vzory
Slonová kost
Růžová romance
Šeherezádin ametyst
Semiramis - zelený nefrit
Ledová královna
Nostalgie - starorůžová
Exclusive:
Luxury - poslední kousky
Jezerní Paní
Artemis - bohyně lovu
Athéna - bohyně moudrosti
Persefona - kráska z podsvětí
Řetězy Andromeda
Afrodíta - bohyně lásky
Přívěsky
Brože:
Hlavičky
Postavy
Ptáčci, motýli, květiny
Elegantní kousky
Brož v soupravě
Vánoční ozdoby - doprodej:
drobné figurky
komplety
brože

 

Další informace
Obchodní podmínky
prázdný košík

0.00 Kč

Přívěsky - Runy, Runové kameny

foto

Algiz - mocná ochrana

Algiz = ochrana, obrana, sob, sobí parohy. Symbol je mimořádně pozitivní a ochranný. Vnáší do života mír, pokoj, pořádek. Člověku dává odolnost, otužilost, houževnatost. Runové kameny jsou navázány na pevné voskované šňůrce, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 4 x 2,5 cm     Výrobní číslo: A 15 - 13

90.00 Kč ks   


foto

Ansuz - požehnání, moudrost

Ansuz = Bůh. Runa symbolizuje vědění a znalosti (na úrovni šamanů a druidů), vypovídá o síle osobnosti přesvědčit okolí. Zesiluje komunikativní a tvůrčí energie, pomáhá při zkouškách, poskytuje odpovědi na obtížné otázky. Silná bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 4 x 2,5 cm     Výrobní číslo: A 15 - 4

90.00 Kč ks   


foto

Berkana - domov, děti

Berkana neboli Beorc = bříza. Strom spojovaný s jarními rituály plodnosti, ale také představitel houževnatosti, přizpůsobení, kázně a očisty. Symbolizuje početí, regeneraci, uzdravení. Runa rodiny, domova a dětí. Runové kameny jsou navázány na pevné voskované šňůrce, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 2,8 x 3,3 cm      Výrobní číslo: A 16 - 11

90.00 Kč ks   


foto

Dagaz - bezpečí, světlo, jistota

Dagaz, zkráceně Dag = den, božské světlo, růst, pokrok, letní slunovrat. Pozitivní, optimistická a spolehlivá runa říká, že je čas pustit se do podnikání, značí úspěch při jakémkoli konání. Runové kameny jsou navázány na pevné voskované šňůrce, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 3,5 x 3 cm     Výrobní číslo: A 14 - 20

90.00 Kč ks   


foto

Ehwaz - kůň, pohyb

Ehwaz = kůň, jako nepostradatelný pomocník, spojenec a přítel člověka. Vznikající pouto důvěry, pomoci a vzájemné oddanosti. Kůň byl posvátným zvířetem mnoha národů. Signalizuje též pohyb, stěhování, změny, dobrou adaptabilitu na nové podmínky. Runové kameny jsou navázány na pevné voskované šňůrce, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 3,5 x 3 cm     Výrobní číslo: A 14 - 21

90.00 Kč ks   


foto

Eihwaz - vzkříšení

Eihwaz neboli Eoh = tis. Mocná ochranná runa, která brání negativním silám v přístupu a čistí vzduch od škodlivých emocí. Jako tis vysazovaný na hřbitovech znamená změnu, obrat v tísnivé situaci, vzkříšení, přerod a zároveň nabízí ochranu a sílu. Runové kameny jsou navázány na pevné voskované šňůrce, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 4 x 2,5 cm     Výrobní číslo: A 15 - 15

90.00 Kč ks   


foto

Fehu - majetek, energie, úsilí

Fehu (Feoh) = dobytek, poctivá práce korunovaná zaslouženým ziskem. Též majetek získaný v boji. Při věštění symbolizuje dosažení cílů a naplnění tužeb a snů tazatele. Runové kameny jsou navázány na pevné voskované šňůrce, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 4 x 2,5 cm     Výrobní číslo: A 15 - 1

90.00 Kč ks   


foto

Gebo - dar, štědrost, dobrý obchod

Gebo neboli Gyfu je symbolem pro dar. Zvyšuje šanci na získání financí, grantu či jiného materielního zabezpečení. Pomáhá odhalit skryté talenty, či latentní schopnosti. Runové kameny jsou navázány na pevné voskované šňůrce, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 3,5 x 3 cm     Výrobní číslo: A 14 - 6

90.00 Kč ks   


foto

Hagalaz - nehoda, zásadní zvrat v životě

Hagalaz = krupobití. Jedná se o nepříjemnou runu, která prakticky vždy symbolizuje konec něčeho, zásadní změnu. Událostem ohlášeným runou se nelze ubránit, neboť jsou mimo lidskou kontrolu. Runové kameny jsou navázány na pevné voskované šňůrce, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 3,5 x 3 cm     Výrobní číslo: A 14 - 19

90.00 Kč ks   


foto

Inguz - pole, mužská plodnost

Inguz = pevný základ, zakončení rozdělaného díla, vrchol (porod, orgasmus, duchovní osvícení) Ing je jedno ze jmen Freyra, Boha zemědělství a plodnosti. Již svým tvarem připomíná pole, domov, bezpečný krb, sepjetí se zemí, zemitost, trpělivou systematičnost při obdělávání půdy a plodnost rostlin, zvířat a lidí. Runové kameny jsou navázány na pevné voskované šňůrce, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 2,8 x 3,3 cm     Výrobní číslo: A 16 - 24

90.00 Kč ks   


foto

Isa - led, stabilita, zkostnatělost

Isa je spíše negativní runa varující před nepřátelskou přírodní silou. Symbolizuje led, studený, neměnný. V pozitivním smyslu zklidňuje situaci, ovládá netrpělivé a chladí horké hlavy :) Runové kameny jsou navázány na pevné voskované šňůrce, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 2,8 x 3,3 cm     Výrobní číslo: A 16 - 7

90.00 Kč ks   


foto

Jera - sklizeň, plodnost

Jera = rok. Zvláště období sklizně, žní, vinobraní až po zimní slunovrat. Runa symbolizuje sklízení plodů vaší práce, bohatství, úspěch, plodnost. Znamená také pilnou práci, která úspěchu předchází, a spravedlnost při vypořádání právních záležitostí. Amulet je navázán na pevné bavlněné šňůrce, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 4 x 2,5 cm     Výrobní číslo: A 15 - 22

90.00 Kč ks   


foto

Kaunaz - oheň, pochodeň, světlo

Kaunaz nebo také Ker posiluje tvořivé energie, čistí myšlenky. Pozitivně značí zlepšení zdraví, vyjasnění, pochopení, jasnozřivost, v negativním smyslu varuje před ohněm a horečkou.  Runové kameny jsou navázány na pevné voskované šňůrce, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 4 x 2,5 cm     Výrobní číslo: A 15 - 17

90.00 Kč ks   


foto

Laguz - proměnlivost, intuice, talent

Laguz = voda, životadárná tekutina, plodnost. Je to runa umělců, malířů, senzibilní, proměnlivá, empatická. Představuje lidské podvědomí, ale také nezvládnuté sexuální fantazie. Runové kameny jsou navázány na pevné voskované šňůrce, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 2,8 x 3,3 cm     Výrobní číslo: A 16 - 12

90.00 Kč ks   


foto

Mannaz - muž, člověk, lidstvo

Runa Mannaz se vztahuje jak ke člověku a jeho jedinečnému osudu, tak k lidstvu a společnosti. Žákům přivádí do cesty učitele, osamělým lidem přátele. Dar řeči, intelekt, pochopení, vztahy. Runové kameny jsou navázány na pevné voskované šňůrce, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 3,5 x 3 cm     Výrobní číslo: A 14 - 14

90.00 Kč ks   


foto

Nauthiz - potřeba, překážka, nouze, pomoc

Runa Nauthiz neboli Nyd v sobě skrývá vůli k překonání překážek a potíží. Varuje před rizikem, ve které se dobrovolně uvádíme. Vyzývá k opatrnosti a sebeovládání. Runové kameny jsou navázány na pevné voskované šňůrce šňůrce, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 4 x 2,5 cm     Výrobní číslo: A 15 - 8

90.00 Kč ks   


foto

Othila - dědictví, hmotný majetek

Othila = hloh, domov, rodná země. Othila je patronkou majetku, dědictví po předcích, ochranitelkou rodových statků a financí i zděděných vědomostí, znalostí. Značí sepjetí s rodnou hroudou a její opatrování, vzkvétání. Negativně může též znamenat přehnané lpění na tradici, povinnostech a pořádku. Runové kameny jsou navázány na pevné voskované šňůrce, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 4 x 2,5 cm     Výrobní číslo: A 15 - 23

90.00 Kč ks   


foto

Pertho - ženská plodnost, magie a tajemství

Pertho = vagína, těhotenství, tanec, srdce, tajemství. Vyjadřuje posvátnou sílu země a schopnost zmoudřet a vybrat si správnou cestu. Zároveň znamená hru, výhru a šachovou figurku. Runové kameny jsou navázány na pevné voskované šňůrce, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 3,5 x 3 cm     Výrobní číslo: A 14 - 16

90.00 Kč ks   


foto

Raido - jízda na koni, ochrana na cestách

Významem runy Raido, zkráceně Rad, je pohyb, cesta, komunikace či jiný přenos informací. Značí též změnu životního stylu a pokyn - jednejte hned. Runové kameny jsou navázány na pevné voskované šňůrce, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 2,8 x 3,3 cm     Výrobní číslo: A 16 - 5

90.00 Kč ks   


foto

Sowulo - Slunce

Sowulo neboli Sigel je jednoznačně pozitivní runa, oslavující Slunce jako zdroj světla a tepla a tudíž veškerého života na zemi. Zvyšuje sebevědomí, osobní sílu a charisma. Pokud se však vymkne  kontrole, člověk se může stát arogantním. Runové kameny jsou navázány na pevné voskované šňůrce, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 3,5 x 3 cm     Výrobní číslo: A 14 - 9

90.00 Kč ks   


foto

Teiwaz - boj, vítězství

Teiwaz (Tyr = bůh války) symbolizuje rozhodnost, čest, sílu vůle a vitalitu. Bojovníci ji ryli na své zbraně, aby vyhráli svůj boj. Spravedlnost, odvaha, právo, vášeň, mužská sexualita. Runové kameny jsou navázány na pevné voskované šňůrce, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 4 x 2,5 cm     Výrobní číslo: A 15 - 10

90.00 Kč ks   


foto

Thurisaz - trn, nepřízeň počasí

Thurisaz neboli Thorn je překládán jako trn. Vyvolává chaos, ve věštění má význam spíše negativní. Nicméně pod pevným vedením vytvoří ochranný štít proti nepřátelským silám. Runové kameny jsou navázány na pevné voskované šňůrce, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 2,8 x 3,3 cm     Výrobní číslo: A 16 - 3

90.00 Kč ks   


foto

Uruz - fyzická síla, rychlost, zdatnost

Ur = Pratur, majestátní, velice silné a rychlé, divoké a bojovné zvíře. Význam runy značí úspěch, podporuje dobré zdraví fyzické i psychické a přitahuje nové příležitosti. Runové kameny jsou navázány na pevné voskované šňůrce, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 3,5 x 3 cm     Výrobní číslo: A 14 - 2

90.00 Kč ks   


foto

Wunjo - dokonalost, štěstí, sláva

Wunjo přináší obecný úspěch. Koncentruje univerzální pozitivní síly a otevírá se novým myšlenkám. Runa přátelství, sdílených citů, štěstí, radosti a rozkoše. Je však třeba znát svou míru :) Runové kameny jsou navázány na pevné voskované šňůrce, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 2,8 x 3,3 cm     Výrobní číslo: A 16 - 18

90.00 Kč ks   
© 2008 Design M - Jindřichovská 8, Jablonecké Paseky, 466 02 Jablonec nad Nisou, tel: 606 80 63 63, e-mail: info@design-m.cz tvorba www stránek: jezek-web.com