english česky
Kategorie zboží
Přívěsky:
Keltské a germánské amulety
Magické talismany
Starověké a středověké symboly
Kříže a křesťanské symboly
Runy, Runové kameny
Indiánské amulety
Astrální znamení, zvěrokruh
(Nejen) Pánské šperky
Čínský zodiac
Kultovní symboly
Srdce a srdíčka
Slunce a sluníčka
Sloni a další zvířátka :-)
Inspirace - člověk
Monády
Řetízky s přívěsky
Pro děti a mládež
Odznaky - letadélka
Náhrdelníky s kamínky:
Ohnivá Carmen
Ancient - inspirace historií
Moře - azur
Jaro - květinové vzory
Slonová kost
Růžová romance
Šeherezádin ametyst
Semiramis - zelený nefrit
Ledová Královna
Tyrkys - barva oblohy
Nostalgie - starorůžová
Honey - odstíny hnědé
Náušnice kamínkové:
Ohnivá Carmen
Ancient - inspirace historií
Moře - azur
Jaro - květinové vzory
Slonová kost
Růžová romance
Semiramis - zelený nefrit
Ledová královna
Tyrkys - barva oblohy
Nostalgie - starorůžová
Honey - odstíny hnědé
Náramky s kamínky:
Ohnivá Carmen
Ancient - inspirace historií
Moře - azur
Jaro - květinové vzory
Slonová kost
Růžová romance
Šeherezádin ametyst
Semiramis - zelený nefrit
Ledová královna
Nostalgie - starorůžová
Exclusive:
Luxury - poslední kousky
Jezerní Paní
Artemis - bohyně lovu
Athéna - bohyně moudrosti
Persefona - kráska z podsvětí
Řetězy Andromeda
Afrodíta - bohyně lásky
Přívěsky
Brože:
Hlavičky
Postavy
Ptáčci, motýli, květiny
Elegantní kousky
Brož v soupravě
Vánoční ozdoby - doprodej:
drobné figurky
komplety
brože

 

Další informace
Obchodní podmínky
prázdný košík

0.00 Kč

Přívěsky - Monády

foto

Monáda Jin-Jang Novinka

Principy Jin (odstředivá síla vznilká rotací Země) a Jang (síla dostředivá přicházející z kosmu) jako jednoduché znázornění v amuletu. Každý z principů v sobě ukrývá zárodek principu opačného. Jin a Jang se vzájemně přitahují a jeden bez druhého nemohou existovat.

Rozměr: ø 2,9 cm     Výrobní číslo: 81 - 5137

90.00 Kč ks   


foto

Trojná Monáda velká rhodiová s duhovými kameny Novinka

Novinka v barvě kamenů! Trojná Monáda, galvanizovaná drahým kovem - rhodiem - je zde navíc ozdobena třemi bílými broušenými šatony, které se pyšní duhovými odlesky podle okolního světla a úhlu pohledu. Doplněna silným 60 cm rhodiovaným řetízkem (délku řetízku je možné na přání upravit).

Rozměr: ø 3,4 cm     Výrobní číslo: 81-1169rd

600.00 Kč ks   


foto

Trojná Monáda velká s červenými kameny - rhodium Novinka

Velká rhodiovaná Monáda obohacená o rudé broušené kamínky. Rhodium je drahý kov, který dodává šperku dobrou odolnost a luxusní vzezření hluboké zrcadlové barvy. Vnitřní pole jsou vybarvena černou barvou. Ve stejné rhodiové úpravě dodáváme i řetízek, jehož standardní délku (60 cm)  lze na přání zákazníka upravit. (K dispozici jsou tyto barvy kamínků - bílé, červené, černé, kouřové, růžové, fialové nebo světle či tmavě modré)

Rozměr: ø 3,4 cm     Výrobní číslo: 81-1169 rc

600.00 Kč ks   


foto

Trojná Monáda velká s modrými kameny - rhodium Novinka

Velká rhodiovaná Monáda opatřená tentokrát tmavě modrými vybroušenými kamínky. Rhodium je drahý kov, který dodává šperku dobrou odolnost a luxusní vzezření hluboké zrcadlové barvy. Vnitřní pole jsou vybarvena černou barvou. Ve stejné rhodiové úpravě dodáváme i řetízek, jehož standartní délku (60 cm)  lze na přání zákazníka upravit. (K dispozici jsou tyto barvy kamínků - bílé, červené, černé, kouřové, růžové, fialové nebo světle či tmavě modré)

Rozměr: ø 3,4 cm     Výrobní číslo: 81-1169rm

600.00 Kč ks   


foto

Trojná Monáda velká s otvory Novinka

"Tady je to mé tajemství," řekla liška. "Je úplně prostinké: správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."                                                                                                   A. de Saint-Exupéry

Rozměr: ø 3,4 cm     Výrobní číslo: 81 - 1169 a

300.00 Kč ks   


foto

Trojná Monáda - náušnice

Trojná Monáda jako symbol visící na oušku. Luxusní rhodiová úprava háčku i přívěsku. Černě malovaná pole a tři bílé broušené šatonky. K dispozici jsou tyto barvy kamínků: bílá, červená, sv.modrá, sv.zelená, žlutá, růžová, sv.fialová, tm.fialová. Uvedená cena je za 1 ks náušnice.

Rozměr: ø 2,2 cm     Výrobní číslo: 81 - 1188nb

300.00 Kč ks   


foto

Trojná Monáda - náušnice s modrými kameny

Trojná Monáda jako symbol visící na oušku. Luxusní rhodiová úprava háčku i přívěsku. Černě malovaná pole a tři modré broušené šatonky. K dispozici jsou tyto barvy kamínků: bílá, červená, sv.modrá, sv.zelená, žlutá, růžová, sv.fialová, tm.fialová. Uvedená cena je za 1 ks náušnice.

Rozměr: ø 2,2 cm     Výrobní číslo: 81 - 1188nm

300.00 Kč ks   


foto

Trojná Monáda malá dobarvená

Trojná Monáda je symbolem lidí, kteří chtějí žít a milovat podle daných pravidel. Skrývá v sobě oheň i mráz, peklo i ráj, ale hlavně oddanost a odpovědnost. Monáda je patinována, dobarvena černou barvou a přelakována. Je navázána na černé bavlněné voskované šňůrce. Dobarvenou Monádu malou lze na přání dodat též zavěšenou na řetízku (prosím, uveďte do poznámky rovněž požadovanou délku řetízku).

Rozměr: ø 2,2 cm     Výrobní číslo: 81 - 1188

250.00 Kč ks   


foto

Trojná Monáda malá rhodium

Pokovena vrstvou drahého kovu - rhodia - získává dobrou odolnost a luxusní vzezření šperku hluboké zrcadlové barvy. Vnitřní pole jsou vybarvena černou barvou. Ve stejné rhodiové úpravě dodáváme i řetízek, jehož standardní délku (60 cm)  lze na přání zákazníka upravit.

Rozměr: ø 2,2 cm, řetízek 60 cm     Výrobní číslo: 81 - 1188rh

500.00 Kč ks   


foto

Trojná Monáda malá s bílými kameny - rhodium

Menší typ Trojné Monády v luxusní rhodiové galvanické úpravě, s černě vybarvenými poli, doplněný broušenými šatonky barvy křišťálu. K dispozici jsou tyto barvy kamínků: bílá, červená, sv.modrá, sv.zelená, žlutá, růžová, sv.fialová, tm.fialová. Řetízek rovněž rhodiovaný je standardní délky 60 cm, kterou lze na přání zákazníka upravit.

Rozměr: ø 2,2 cm     Výrobní číslo: 81 - 1188rhb

500.00 Kč ks   


foto

Trojná Monáda malá s modrými kameny - rhodium

Menší typ Trojné Monády v luxusní rhodiové galvanické úpravě, s černě vybarvenými poli, doplněný broušenými šatonky v královské modři. K dispozici jsou tyto barvy kamínků: bílá, červená, sv.modrá, sv.zelená, žlutá, růžová, sv.fialová, tm.fialová. Řetízek rovněž rhodiovaný je standardní délky 60 cm, kterou lze na přání zákazníka upravit.

Rozměr: ø 2,2 cm     Výrobní číslo: 81 - 1188rhm

500.00 Kč ks   


foto

Trojná Monáda malá světlá na řetízku

"Vidíš tamhleta obilná pole? Nejím chléb. Obilí je pro mě zbytečné. Obilná pole mi nic nepřipomínají. A to je smutné. Ale ty máš zlaté vlasy. Bude to opravdu nádherné, až si mě ochočíš. Zlaté obilí mi tě bude připomínat. A já budu milovat šumění větru v obilí..."                                                                                       A. de Saint-Exupéry

Rozměr: ø 2,2 cm, řetízek 60 cm     Výrobní číslo: 81 - 1188

250.00 Kč ks   


foto

Trojná Monáda světlá s kameny rhodium

Pro milovníky světla je zde trojná Monáda bez černých barev. Rhodium chrání šperk před vnějšími vlivy a dodává mu luxusní vzhled. Rudé kamínky vytváří pikantní kontrast (na přání zákazníka mohou být kameny bílé, černé, kouřové, růžové, fialové nebo světle či tmavě modré). Rhodiovaný řetízek je standardně 60 cm dlouhý, ale délku lze přizpůsobit přání.

Rozměr: ø 3,4 cm     Výrobní číslo: 81-1169rhc

600.00 Kč ks   


foto

Trojná Monáda velká černo-černá

Temný symbol Trojné Monády zde nově v černo-černé úpravě. Vyroben ze slitiny cínu, patinován, ručně nabarven v polích a doplněn broušenými šatony barvy hematitu s kovovým odleskem. Na silné černé bavlněné šňůrce.

 

Rozměr: ø 3,4 cm     Výrobní číslo: 81-1169h

300.00 Kč ks   


foto

Trojná Monáda velká s bílými kameny

"A pro ten čas, který jsi své růži věnoval, je ta tvá růže tak důležitá." ... "Lidé zapomněli na tuto pravdu," řekla liška. "Ale ty na ni nesmíš zapomenout. Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos  k sobě připoutal. Jsi zodpovědný za svou růži..."                                                                                                                  A. de Saint-Exupéry

 

Rozměr: ø 3,4 cm     Výrobní číslo: 81 - 1169 b

300.00 Kč ks   


foto

Trojná Monáda velká s bílými kameny - rhodium

Velká rhodiovaná Monáda obohacená o bílé vybroušené kamínky. Rhodium je drahý kov, který dodává šperku dobrou odolnost a luxusní vzezření hluboké zrcadlové barvy. Vnitřní pole jsou vybarvena černou barvou. Ve stejné rhodiové úpravě dodáváme i řetízek, jehož standardní délku (60 cm)  lze na přání zákazníka upravit. (K dispozici jsou tyto barvy kamínků - bílé, červené, černé, kouřové, růžové, fialové nebo světle či tmavě modré)

Rozměr: ø 3,4 cm     Výrobní číslo: 81-1169 rb

600.00 Kč ks   


foto

Trojná Monáda velká s červenými kameny

"Můj život je jednotvárný... Ale když si mě ochočíš, bude můj život jakoby prozářen sluncem. Poznám zvuk kroků, který bude jiný než všechny ostatní. Ostatní kroky mě zahánějí pod zem. Ale tvůj krok mě jako hudba vyláká z doupěte."                                                                                                                     A. de Saint-Exupéry

Rozměr: ø 3,4 cm     Výrobní číslo: 81 - 1169 c

300.00 Kč ks   


foto

Trojná Monáda velká s otvory (dobarvená)

"Tady je to mé tajemství," řekla liška. "Je úplně prostinké: správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."                                                                                                   A. de Saint-Exupéry

Rozměr: ø 3,4 cm     Výrobní číslo: 81-1169

300.00 Kč ks   


foto

Trojná Monáda velká s otvory rhodium

Větší masivnější model na hrubším a silnějším řetízku. Monáda je pokovena vrstvou drahého kovu - rhodia, čímž získává dobrou odolnost a luxusní vzezření šperku hluboké zrcadlové barvy. Vnitřní pole jsou vybarvena černou barvou. Ve stejné rhodiové úpravě dodáváme i řetízek, jehož standardní délku (60 cm)  lze na přání zákazníka upravit.

Rozměr: ø 3,4 cm     Výrobní číslo: 81-1169 rh

600.00 Kč ks   Sluneční tvrz


© 2008 Design M - Jindřichovská 8, Jablonecké Paseky, 466 02 Jablonec nad Nisou, tel: 606 80 63 63, e-mail: info@design-m.cz tvorba www stránek: jezek-web.com