english česky
Kategorie zboží
Přívěsky:
Keltské a germánské amulety
Magické talismany
Starověké a středověké symboly
Kříže a křesťanské symboly
Runy, Runové kameny
Indiánské amulety
Astrální znamení, zvěrokruh
(Nejen) Pánské šperky
Čínský zodiac
Kultovní symboly
Srdce a srdíčka
Slunce a sluníčka
Sloni a další zvířátka :-)
Inspirace - člověk
Monády
Řetízky s přívěsky
Pro děti a mládež
Odznaky - letadélka
Náhrdelníky s kamínky:
Ohnivá Carmen
Ancient - inspirace historií
Moře - azur
Jaro - květinové vzory
Slonová kost
Růžová romance
Šeherezádin ametyst
Semiramis - zelený nefrit
Ledová Královna
Tyrkys - barva oblohy
Nostalgie - starorůžová
Honey - odstíny hnědé
Náušnice kamínkové:
Ohnivá Carmen
Ancient - inspirace historií
Moře - azur
Jaro - květinové vzory
Slonová kost
Růžová romance
Semiramis - zelený nefrit
Ledová královna
Tyrkys - barva oblohy
Nostalgie - starorůžová
Honey - odstíny hnědé
Náramky s kamínky:
Ohnivá Carmen
Ancient - inspirace historií
Moře - azur
Jaro - květinové vzory
Slonová kost
Růžová romance
Šeherezádin ametyst
Semiramis - zelený nefrit
Ledová královna
Nostalgie - starorůžová
Exclusive:
Luxury - poslední kousky
Jezerní Paní
Artemis - bohyně lovu
Athéna - bohyně moudrosti
Persefona - kráska z podsvětí
Řetězy Andromeda
Afrodíta - bohyně lásky
Přívěsky
Brože:
Hlavičky
Postavy
Ptáčci, motýli, květiny
Elegantní kousky
Brož v soupravě
Vánoční ozdoby - doprodej:
drobné figurky
komplety
brože

 

Další informace
Obchodní podmínky
prázdný košík

0.00 Kč

Přívěsky - Magické talismany

foto

Archimédova Spirála - staroměď Novinka

Atraktivní mírně klenutý medailon zobrazuje spirálu, která dostala svůj název po Archimédovi, jenž jako první popsal zajímavé vlastnosti této křivky. Z ezoterického hlediska je spirála také zajímavá jako nosič a zesilovač/zeslabovač (podle směru vinutí) energií. Medailon je patinován do odstínu staré mědi. Silná černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 5,3 x 4,5 cm     Výrobní číslo: 81-1223m

130.00 Kč ks   


foto

Luna NovinkaNabídka

Dámský starověký šperk vytvarovaný do tvaru Luny s nápadným zdobením je zhotoven z vysoce kvalitní slitiny cínu a ručně patinován. Starodávná lunice je symbolem ženskosti, je magickým ochranným znamením plodnosti a šťastného života. Silná černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 4,8 x 4,5 cm     Výrobní číslo: 81-1283

120.00 Kč ks   


foto

Ankh malý

Egyptský kříž života Ankh je zobrazován jako symbol boha slunce Ra. Značí klíč, který otevírá brány mezi světy. Rovněž symbolizuje klíč k řece Nil. Přívěsek je zhotoven ze slitiny cínu, patinován vrstvičkou antimonu a přelakován. Je zavěšen na pevné bavlněné voskované šňůrce. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 3,4 x 1,8 cm     Výrobní číslo: 81 - 5121

70.00 Kč ks   


foto

Ankh velký

Egyptský kříž života Ankh je zobrazován jako symbol boha slunce Ra. Značí klíč, který otevírá brány mezi světy. Rovněž symbolizuje klíč k řece Nil. Přívěsek je zhotoven ze slitiny cínu, patinován vrstvičkou antimonu a přelakován. Je zavěšen na pevné bavlněné voskované šňůrce. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 7 x 3,5 cm     Výrobní číslo: 81 - 5120

95.00 Kč ks   


foto

Archimédova Spirála

Archimédova spirála ještě jednou v provedení šedo-stříbrném. Silná černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 5,3 x 4,5 cm     Výrobní číslo: 81-1223

130.00 Kč ks   


foto

Archimédova Spirála - bronz

Atraktivní mírně klenutý medailon zobrazuje spirálu, která dostala svůj název po Archimédovi, jenž jako první popsal zajímavé vlastnosti této křivky. Z ezoterického hlediska je spirála také zajímavá jako nosič a zesilovač/zeslabovač (podle směru vinutí) energií. Medailon je patinován do bronzového odstínu. Silná černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: ø 4,5 cm     Výrobní číslo: 81-1223 mos

130.00 Kč ks   


foto

Cagliostrův magický kód

Otisk magického kódu mága a alchymisty Alessandra di Cagliostry (1743 - 1795) na oboustranném masivním kruhu. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: ø 2,5 cm     Výrobní číslo: A/17

110.00 Kč ks   


foto

Dvanáctilistá růžice

Dvanácti a osmilisté růžice na masivním amuletu. Hinduistická mandala ve středu amuletu znázorňuje propojení pozemského a nebeského světa. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 3 x 2,8 cm     Výrobní číslo: AM 17

95.00 Kč ks   


foto

Judaistický amulet

Amulet židovské mystické tradice kabaly. Malchut jako desátá sefíra představuje chrám Boží a odpovídá desátému Božímu jménu Adonai Melech (Pán a Král). Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: ø 3,1 cm     Výrobní číslo: A/13

80.00 Kč ks   


foto

Kámen

Kamenný amulet uklidňující a uzemňující rozháranou mysl. Přívěsek je vyrobený ze slitiny cínu, patinovaný antimonovou úpravou a lakem. Je určen k zavěšení na černou bavlněnou šňůrku, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 2,9 x 2,8 cm     Výrobní číslo: 81 - 5071

80.00 Kč ks   


foto

Magická tabulka SATOR TENET

Stará křesťanská symbolika. Pět latinských slov SATOR AREPO TENET OPERA ROTAS se může číst jak zleva doprava, tak v obráceném směru. Symbol ochrany proti neštěstí, nemoci a požáru. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 4 x 3 cm     Výrobní číslo: A/12

95.00 Kč ks   


foto

Magický kříž lásky

"Hoc est enim os de ossibus meis et caro de carne mea, et erunt duo en carne una" čili "Toto je jedna z mých kostí a tělo z mého těla.... a dvě těla splynou v jedno" (Genesis 2:23,24) Amulet vzývá energii Venušinu, aby přinutila jakoukoli ženu přijít v okamžení... Kdo by to do něj řekl... :-) Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: ø 3,3 cm     Výrobní číslo: CA 06

95.00 Kč ks   


foto

Měsíční amulet

Měsíc se svými fázemi je symbolem neustále se vyvíjející duše. Rytmus Měsíce s přibýváním a ubýváním se stal symbolem věčného koloběhu plození, narození, růstu, chřadnutí a umírání a nového zrození. Je vládcem psychobiologického života, a tím i vládcem ženského světa v jeho archetypickém smyslu. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: ø 2,3 cm     Výrobní číslo: AM 18

75.00 Kč ks   


foto

Mince pro štěstí

Dvoustranný talisman pro "štěstí ve hře a v obchodu" (r.1722, Cologne edition of Le Petite Albert). Centrální hebrejský nápis znamená "Silný" (psáno vzhůru nohama). Jedno ze slov po obvodu je JHVH -čtyři písmena Božího jména. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: ø 3 cm     Výrobní číslo: CA 14

85.00 Kč ks   


foto

Ornamentální hvězdice

Šesticípá hvězdice je bohatě zdobená pravidelnými květinovými ornamenty. Hexagram, tvořen dvěma rovnostrannými trojúhelníky, se jako symbol objevuje v judaismu, křesťanství, islámu i hinduismu. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: ø 2,5 cm     Výrobní číslo: AM 16

80.00 Kč ks   


foto

Pentagram

Tato pěticípá hvězda je významným magickým znamením. Nazývá se "planoucí hvězda mágů". Používá se i jako ochranné znamení přinášející sílu a poznání. Součástí talismanu je pevná černá voskovaná šňůrka. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: ø 3,3 cm     Výrobní číslo: A/20

95.00 Kč ks   


foto

Pouto andělů

Agiel a Zazel, dva andělé spojovaní s planetou Saturn. Agiel oplývá inteligencí a Zazel - velký anděl, démon Saturnův, může napomoci zamilovaným v milostném zaklínání. Společně vytvářejí rovnováhu rozumu a vášně :) Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: ø 3,2 cm     Výrobní číslo: CA 09

90.00 Kč ks   


foto

Pták Fénix

Oboustranný amulet, na jehož lícové straně je zobrazen bájný pták Fénix. Podle Egypťanů ztělesnění slunečního Boha, který se každých 100 let sám zapálí a opět povstane z vlastního popela. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: ø 2,6 cm     Výrobní číslo: AM 06

80.00 Kč ks   


foto

Pták Fénix a drak

Oboustranný amulet, na jehož lícové straně je zobrazen bájný pták Fénix. Zde je vidět rubová strana amuletu se zástupcem dalšího silného krále - Zeleného draka. Spojení Draka a Fénixe ve starověké Číně symbolizovalo císařský pár. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: ø 2,6 cm     Výrobní číslo: AM 06

80.00 Kč ks   


foto

Rámeček

Zdobený rámeček, do kterého lze nalepit libovolnou miniaturu. Kouzelný rámeček jen čeká na obrázek milovaného člověka. Přívěsek je vyrobený ze slitiny cínu, patinovaný antimonovou úpravou a lakem. Je určen k zavěšení na černou bavlněnou šňůrku, která je již zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 4,7 x 3 cm     Výrobní číslo: 81 - 5143

95.00 Kč ks   


foto

Ruka Fatimy

Vidoucí ruka byla symbolem starořecké věštkyně Fátimy a zůstává dodnes znakem jasnozřivosti a dobré intuice. Vidoucí oko uprostřed dlaně je božím znamením, takže tato věštecká schopnost přichází skrze čistou osvícenou mysl.  Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 2,8 x 1,9 cm     Výrobní číslo: AM 01

75.00 Kč ks   


foto

Světové strany

Miskovitě prohnutý bohatě dekorovaný amulet je orientovaný do čtyř světových stran. Je vhodný pro člověka, který hledá své místo na Zemi a nebojí se přitom poznat kus světa. Amulet dává příslib ochrany na cestách a úspěšné zvládnutí všech neznámých nástrah. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: ø 2,7 cm     Výrobní číslo: AM 14

80.00 Kč ks   


foto

Štít s ornamentem malý

Menší verze volutového ornamentu. Čistota a prosté ladné linie amuletu na štítu ochraňují majitele před útoky nepřátel, uklidňují jeho mysl, dodávají sebejistotu a sílu. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: ø 3 cm     Výrobní číslo: A/1x

85.00 Kč ks   


foto

Štít s ornamentem velký

Čistota volutového ornamentu na masivním štítu ochraňuje majitele před útoky nepřátel, uklidňuje jeho mysl, dodává sebejistotu a sílu. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: A/1

95.00 Kč ks   


foto

Žalm Davidův

"Gladius eorum intret in corda ipsorum et arcus ipsorum confringatur" čili "Ale jejich meče proklanou jejich vlastní srdce a jejich luky budou zlámány" (žalm 37 z Knihy Žalmů) Židovský ochranný amulet se symboly mystického učení Kabaly. Medailonek je navěšen na černé voskované šňůrce. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: ø 3,3 cm     Výrobní číslo: CA 18

95.00 Kč ks   
© 2008 Design M - Jindřichovská 8, Jablonecké Paseky, 466 02 Jablonec nad Nisou, tel: 606 80 63 63, e-mail: info@design-m.cz tvorba www stránek: jezek-web.com