english česky
Kategorie zboží
Přívěsky:
Keltské a germánské amulety
Magické talismany
Starověké a středověké symboly
Kříže a křesťanské symboly
Runy, Runové kameny
Indiánské amulety
Astrální znamení, zvěrokruh
(Nejen) Pánské šperky
Čínský zodiac
Kultovní symboly
Srdce a srdíčka
Slunce a sluníčka
Sloni a další zvířátka :-)
Inspirace - člověk
Monády
Řetízky s přívěsky
Pro děti a mládež
Odznaky - letadélka
Náhrdelníky s kamínky:
Ohnivá Carmen
Ancient - inspirace historií
Moře - azur
Jaro - květinové vzory
Slonová kost
Růžová romance
Šeherezádin ametyst
Semiramis - zelený nefrit
Ledová Královna
Tyrkys - barva oblohy
Nostalgie - starorůžová
Honey - odstíny hnědé
Náušnice kamínkové:
Ohnivá Carmen
Ancient - inspirace historií
Moře - azur
Jaro - květinové vzory
Slonová kost
Růžová romance
Semiramis - zelený nefrit
Ledová královna
Tyrkys - barva oblohy
Nostalgie - starorůžová
Honey - odstíny hnědé
Náramky s kamínky:
Ohnivá Carmen
Ancient - inspirace historií
Moře - azur
Jaro - květinové vzory
Slonová kost
Růžová romance
Šeherezádin ametyst
Semiramis - zelený nefrit
Ledová královna
Nostalgie - starorůžová
Exclusive:
Luxury - poslední kousky
Jezerní Paní
Artemis - bohyně lovu
Athéna - bohyně moudrosti
Persefona - kráska z podsvětí
Řetězy Andromeda
Afrodíta - bohyně lásky
Přívěsky
Brože:
Hlavičky
Postavy
Ptáčci, motýli, květiny
Elegantní kousky
Brož v soupravě
Vánoční ozdoby - doprodej:
drobné figurky
komplety
brože

 

Další informace
Obchodní podmínky
prázdný košík

0.00 Kč

Přívěsky - Kříže a křesťanské symboly

foto

Anděl se srdcem NovinkaNabídka

Anděl - bytost stvořená z lásky a světla. Provází nás životem, raduje se z dobra a pláče nad zlem. Novinka z naší designérské dílny je vyrobena ze slitiny cínu, opatřena patinou a rudým srdíčkem.

Rozměr: 5,3 x 2,8 mm     Výrobní číslo: 81-1327

90.00 Kč ks   


foto

Anděl, ochránce života NovinkaNabídka

Anděl - bytost stvořená z lásky a světla. Ztvárněný jako žena, jež život přináší a ochraňuje. Novinka z naší designérské dílny je vyrobena ze slitiny cínu, opatřena patinou a třemi rudými srdíčky. Délka bavlněné šňůrky 80 cm. Za příplatek 5 Kč je možná kožená šňůrka, prosím, uveďte požadavek do poznámky.

Rozměr: 6,4 x 4,1 cm     Výrobní číslo: 81 - 1335

110.00 Kč ks   


foto

Ježíš Novinka

Postava Ježíše volně zobrazena v pozici ukřižování bez kříže. Amulet je navázán na dvou černých bavlněných šňůrkách

Rozměr: 4,5 x 4,8 cm     Výrobní číslo: 81-1321

95.00 Kč ks   


foto

Kovaný kříž s kamínkem - červený Novinka

Oznak středověkých křesťanských rytířů je ozdoben malým kamínkem oválného tvaru. Září ze středu kříže svou výraznou červenou barvou. Masivní plaketa se čtyřmi pevnými průvleky symbolizuje sebejistotu, sílu, čest a poctivou solidní práci. Silná černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 4,9 x 3,7 cm     Výrobní číslo: 81-1282č

110.00 Kč ks   


foto

Kříž plovoucí Novinka

Prostá varianta kříže má ležérní, přesto zcela přirozený a příjemný tvar i povrch. Vyroben z cínu, patinovaný a lakovaný. S kroužkem a černou voskovanou šňůrkou. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 6,4 x 4,3 cm     Výrobní číslo: 81 - 1213

100.00 Kč ks   


foto

Kříž s černým srdcem Novinka

Masivní kříž, zdobený stínovaným štrafováním a výraznou černou fazetou ve tvaru srdce. Přívěsek je vyrobený ze slitiny cínu, patinovaný vrstvičkou antimonu, lakovaný. Na široké tepané šlupně je navázána černá voskovaná šňůrka, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 3,6 x 3,4 cm     Výrobní číslo: 81 - 5154

110.00 Kč ks   


foto

Křížek převázaný malý NovinkaNabídka

Nejmenší křížek v prostém raně křesťanském stylu. Symbol kříže je odedávna považován za mocnou ochranu před zlem v jakékoli podobě. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 3,4 x 1,9 cm     Výrobní číslo: 81-1329

70.00 Kč ks   


foto

Tepaný křížek černý Novinka

Tepaný křížek zdobený středověkými "cvočky" je vyrobený ze slitiny cínu, patinovaný vrstvičkou antimonu, lakovaný. Ozdobený je temně černým srdíčkem z kvalitního českého skla. Na lité široké šlupně je navázána černá voskovaná šňůrka, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 2,7 x 2,1 cm     Výrobní číslo: 81-5100n

95.00 Kč ks   


foto

Zdobený kříž černý Novinka

Zdobený kříž s černými kamínky a výrazným metalově modrým středem. Symbol kříže je odedávna považován za mocnou ochranu před zlem v jakékoli podobě. Barvy noci zbavují nositele strachu z temnoty. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 5,6 x 3,7 cm     Výrobní číslo: 81 - 0928n

120.00 Kč ks   


foto

Zdobený křížek fialkový Novinka

Malý něžný křížek s kamínky v barvě fialkové a černé. Symbol kříže je odedávna považován za mocnou ochranu před zlem v jakékoli podobě. Červeno-černá kombinace symbolizuje životadárný oheň, v přeneseném významu značí planoucí srdce nositele. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 3,9 x 2,5 cm     Výrobní číslo: 81-0925f

110.00 Kč ks   


foto

Zdobený křížek korál Novinka

Malý něžný křížek s kamínky v barvě korálově červené a černé. Symbol kříže je odedávna považován za mocnou ochranu před zlem v jakékoli podobě. Červeno-černá kombinace symbolizuje životadárný oheň, v přeneseném významu značí planoucí srdce nositele. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 3,9 x 2,5 cm     Výrobní číslo: 81-0925k

110.00 Kč ks   


foto

Anděl s klíčem

Andílek nesoucí klíč od nebeské brány. Přináší do domu klid a nezištnou lásku. Andělův klíček zdobí šest křišťálových šatonků. Masivní dekorace je zhotovena ze slitiny cínu, leštěna a do detailu vypracována. Je opatřena patinou a vystínována. Zadní část je rovněž plasticky vypracována.

Rozměr: 6,5 x 4 cm     Výrobní číslo: 81 - 0001

170.00 Kč ks   


foto

Anděl s lilií

Anděl nesoucí liliový květ. Masivní, 42 gramů těžký vánoční přívěs je zhotoven ze slitiny cínu, leštěn a do detailu vypracován. Povrch je patinován vrstvičkou antimonu, ručně vystínován a nalakován. Zadní část je rovněž plasticky vypracována.

Rozměr: 6,5 x 4 cm     Výrobní číslo: 81 - 0186

190.00 Kč ks   


foto

Biskupský kříž

Volně umělecky přetvořený jednoramenný biskupský kříž je masivní šperk zdobený výrazným rudým kamenem. Je vyroben ze slitiny cínu, patinován vrstvičkou antimonu a lakován. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 5,7 x 3,7 cm     Výrobní číslo: 81 - 1076

130.00 Kč ks   


foto

Boží oko

Trojjediné Boží oko, symbol Svaté Trojice. Tradiční křesťanské znázornění vševidoucnosti Boží, v přeneseném významu dává člověku jasnozřivost a pronikavé myšlení. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 2,5 x 2,5 cm     Výrobní číslo: AM 07

80.00 Kč ks   


foto

Klášterní kříž

Kříž jako hlavní symbol křesťanské víry se zde představuje v úctyhodné velikosti. Symbol kříže je odedávna považován za mocnou ochranu před zlem v jakékoli podobě. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 9,5 x 7 cm     Výrobní číslo: 81-5101

140.00 Kč ks   


foto

Klíč k rajské zahradě

Nádherně zdobený klíč úctyhodné velikosti Vám otevře cestu do tajemných zákoutí vlastní duše.  Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 7 x 4,5 cm     Výrobní číslo: 81-5102

110.00 Kč ks   


foto

Kovaný kříž s kamenem - modrý

Oznak středověkých křesťanských rytířů je ozdoben malým kamínkem oválného tvaru. Jeho blankytná barva uklidňuje znavenou mysl a povznáší duši k nebesům. Masivní plaketa se čtyřmi pevnými průvleky symbolizuje sebejistotu, víru, čest a opravdovou solidní práci. Silná černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 4,9 x 3,7 cm     Výrobní číslo: 81-1282m

110.00 Kč ks   


foto

Kovaný kříž s kamínkem - khaki

Oznak středověkých křesťanských rytířů je ozdoben malým kamínkem oválného tvaru tlumené barvy champagne. Masivní plaketka se čtyřmi pevnými průvleky symbolizuje sebejistotu a sílu. Přírodní khaki barva kamínku navozuje pocit tepla, opravdovosti a věrnosti. SIlná černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 4,9 x 3,7 cm     Výrobní číslo: 81-1282kh

110.00 Kč ks   


foto

Kovaný kříž s kamínkem - růžový

Oznak středověkých křesťanských rytířů je ozdoben malým kamínkem oválného tvaru něžné růžové barvy. Masivní plaketka se čtyřmi pevnými průvleky symbolizuje sebejistotu a sílu. Růžová barva kamínku dodává šperku nevinnost a čistotu. Silná černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 4,9 x 3,7 cm     Výrobní číslo: 81-1282r

110.00 Kč ks   


foto

Kříž abatyše Johanny

Sedm centimetrů vysoký jednoduše tvarovaný silný křížek je vyroben ze slitiny cínu, patinován vrstvičkou antimonu a přelakován. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 7 x 4 cm     Výrobní číslo: 81 - 5027

95.00 Kč ks   


foto

Kříž Maltézský

Masivní, 6 cm vysoká a bohatě zdobená varianta Maltézského kříže. Maltézský řád vznikl ve 12. století v Jeruzalémě jako řád johanitů. Johanité vedle templářů byli nejvýznamějším vojenským faktorem ve svaté zemi....  Pro extravagantnější povahy :) Materiál: slitina cínu s antimonovou patinou. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 6 x 5 cm     Výrobní číslo: 81-5096

120.00 Kč ks   


foto

Kříž Maltézský malý

Menší a jednodušší verze Maltézského kříže. Po odchodu z Jeruzaléma našel řád útočiště na ostrově Malta. K jeho hlavním úkolům patřila ochrana Středozemního moře proti muslimským pirátům. Křížek je vyrobený ze slitiny cínu, patinovaný vrstvičkou antimonu, lakovaný. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 3,3 x 2,9 cm     Výrobní číslo: 81 - 5152

85.00 Kč ks   


foto

Kříž převázaný střední

Jednoduchý kříž, jakoby jen svázaný ze dvou obyčených dřívek, vzdává hold všem odvážným věrozvěstům křesťanského učení. Symbol kříže je odedávna považován za mocnou ochranu před zlem v jakékoli podobě. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 7 x 4,5 cm     Výrobní číslo: 81 - 5115

80.00 Kč ks   


foto

Kříž s černou fazetou

Masivní kříž, zdobený stínovaným štrafováním a výraznou černou fazetou ve svém středu. Přívěsek je vyrobený ze slitiny cínu, patinovaný vrstvičkou antimonu, lakovaný. Na široké tepané šlupně je navázána černá voskovaná šňůrka, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 3,6 x 3,4 cm     Výrobní číslo: 81 - 5069

110.00 Kč ks   


foto

Kříž se srdcem

Větší, prostý, "hrubě" vytvarovaný kříž je vyrobený ze slitiny cínu, patinovaný vrstvičkou antimonu, lakovaný. Ozdobený je rudým srdíčkem z kvalitního českého skla. Na širokém očku má navázánu černou voskovanou šňůrku, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 6 x 3,7 cm     Výrobní číslo: 81 - 5156

95.00 Kč ks   


foto

Kříž zdobený

Silný jemně tepaný kříž zdobený ornamentem je vyrobený ze slitiny cínu, patinovaný vrstvičkou antimonu, lakovaný. Na širokém očku je navázána černá voskovaná šňůrka, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 7 x 4 cm     Výrobní číslo: 81 - 5091

110.00 Kč ks   


foto

Křížek křišťálového srdce

Nejnovější typ jiskřivě bílého kamene zdobí středověký tepaný křížek. Přívěsek je vyrobený ze slitiny cínu, patinovaný vrstvičkou antimonu, lakovaný. V ceně je zahrnuta jak široká tepaná šlupna, tak černá voskovaná šňůrka. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 2,7 x 2,1 cm     Výrobní číslo: 81-5100b

105.00 Kč ks   


foto

Křížek provlékací

Malý masivní provlékací křížek je uprostřed ozdoben rytinou. Přívěsek je vyroben ze slitiny cínu, patinován vrstvičkou antimonu a přelakován. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 1,8 x 1,5 x 0,5 cm     Výrobní číslo: 81 - 5157

80.00 Kč ks   


foto

Křížek s kamínkem

Malý masivní provlékací křížek je ozdoben broušeným křišťálovým kamínkem. Přívěsek je vyroben ze slitiny cínu, patinován vrstvičkou antimonu a přelakován.  Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 1,8 x 1,5 x 0,5 cm     Výrobní číslo: 81 - 5158

85.00 Kč ks   


foto

Křížek sestry Elizabeth

Prostý, jemně zdobený křížek je vyroben ze slitiny cínu, patinován vrstvičkou antimonu a přelakován. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 4,3 x 2,8 cm     Výrobní číslo: 81 - 5028

85.00 Kč ks   


foto

Křížek věrného srdce

Tepaný křížek zdobený středověkými "cvočky" je vyrobený ze slitiny cínu, patinovaný vrstvičkou antimonu, lakovaný. Ozdobený je rudým srdíčkem z kvalitního českého skla. Na lité široké šlupně je navázána černá voskovaná šňůrka, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 2,7 x 2,1 cm     Výrobní číslo: 81 - 5100

95.00 Kč ks   


foto

Silný křížek planoucího srdce

Starokřesťanský kříž ve svém středu ukrývá ohnivé červené srdce. Značí planoucí lásku k Bohu, životu, pravdě a otevírá srdce celému světu. Křížek je zhotoven ze slitiny cínu, patinován a lakován. Ozdoben je srdcem z kvalitního českého skla. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 4,3 x 2,7 cm     Výrobní číslo: 81 - 5155

100.00 Kč ks   


foto

Templářský kříž

Kříž templářského řádu, celým názvem Chudí rytíři Krista a Šalomounova chrámu, bohatě zdobený proplétaným keltským ornamentem. Kříž je vyroben ze slitiny cínu s antimonovou patinou. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 3,5 x 3,1 cm     Výrobní číslo: CA 01

95.00 Kč ks   


foto

Tepaný křížek khaki

Tepaný křížek je vyrobený ze slitiny cínu, patinovaný vrstvičkou antimonu, lakovaný. Ozdobený je srdíčkem barvy khaki z kvalitního českého skla. Na lité široké šlupně je navázána černá voskovaná šňůrka, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 2,7 x 2,1 cm     Výrobní číslo: 81 - 5100kh

90.00 Kč ks   


foto

Tepaný křížek růžový

Tepaný křížek je ozdobený průzračným srdíčkem barvy letních červánků z kvalitního českého skla. Na lité široké šlupně je navázána černá voskovaná šňůrka, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 2,7 x 2,1 cm     Výrobní číslo: 81 - 5100r

95.00 Kč ks   


foto

Tepaný křížek zelený

Tepaný křížek je ozdobený průzračným mechově zeleným srdíčkem z kvalitního českého skla. Na lité široké šlupně je navázána černá voskovaná šňůrka, která je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 2,7 x 2,1 cm     Výrobní číslo: 81 - 5100z

95.00 Kč ks   


foto

Tvář Kristova

Ježíš Kristus Nazaretský, Boží syn, Mesiáš a Prorok. Medailonek inspirovaný Ježíšem pomáhá člověku najít moudrost, obětavost a lásku v tom nejširším slova smyslu. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: ø 4,5 cm     Výrobní číslo: 81 - 5141

120.00 Kč ks   


foto

Tvář Kristova - měď

Ježíš Kristus Nazaretský, Boží syn, Mesiáš a Prorok. Medailonek inspirovaný Ježíšem pomáhá člověku najít moudrost, obětavost a lásku v tom nejširším slova smyslu. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: ø 4,5 cm     Výrobní číslo: 81 - 5141m

130.00 Kč ks   


foto

Zdobený kříž bílý

Čisté linie a něžné barvy křížku zdůrazňují nevinnost a upřímnost duše. Symbol kříže je odedávna považován za mocnou ochranu před zlem v jakékoli podobě. Křížek obsahuje bílé, perleťové a jeden růžový kamínek. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 5,6 x 3,7 cm     Výrobní číslo: 81 - 0928b

120.00 Kč ks   


foto

Zdobený kříž rudý

Výrazně barevný křížek s rudými a černými kamínky. Symbol kříže je odedávna považován za mocnou ochranu před zlem v jakékoli podobě. Červeno-černá kombinace symbolizuje životadárný oheň, v přeneseném významu značí planoucí srdce nositele. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 5,6 x 3,7 cm     Výrobní číslo: 81 - 0928c

120.00 Kč ks   


foto

Zdobený kříž tyrkys

Něžně barevný křížek s tyrkysovými a černými kamínky. Křesťanský symbol víry, lásky a odpuštění. Nebesky modrá kombinace značí upřímné a věrné srdce nositele. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 5,6 x 3,7 cm     Výrobní číslo: 81 - 0928t

120.00 Kč ks   


foto

Zdobený křížek bílý

Malý něžný křížek s bílými průhlednými kamínky a jedním růžovým kamínkem uprostřed. Symbol křesťanství, symbol znovuzrození, odpuštění a lásky...  Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 3,9 x 2,5 cm     Výrobní číslo: 81 - 0925b

110.00 Kč ks   


foto

Zdobený křížek černý

Malý křížek s kamínky v barvě noci. Symbol kříže je odedávna považován za mocnou ochranu před zlem v jakékoli podobě. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 3,9 x 2,5 cm     Výrobní číslo: 81 - 0925n

110.00 Kč ks   


foto

Zdobený křížek modrý

Malý něžný křížek s kamínky v barvě moře. Symbol kříže je odedávna považován za mocnou ochranu před zlem v jakékoli podobě. Modro-černá kombinace symbolizuje nebeský klid i sílu oceánu, v přeneseném významu značí odvážnou a čistou duši nositele. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 3,9 x 2,5 cm     Výrobní číslo: 81-0925m

110.00 Kč ks   


foto

Zdobený křížek rudý

Malý něžný křížek s kamínky v barvě rudé a černé. Symbol kříže je odedávna považován za mocnou ochranu před zlem v jakékoli podobě. Červeno-černá kombinace symbolizuje životadárný oheň, v přeneseném významu značí planoucí srdce nositele. Černá bavlněná šňůrka je zahrnuta v ceně. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 3,9 x 2,5 cm     Výrobní číslo: 81 - 0925c

110.00 Kč ks   


foto

Zdobený křížek tyrkys

Něžně barevný křížek s tyrkysovými a jedním medově hnědým kamínkem uprostřed. Křesťanský symbol víry, lásky a odpuštění. Nebesky modrá kombinace značí upřímné a věrné srdce nositele. Cena zahrnuje černou bavlněnou voskovanou šňůrku. Pokud si přejete namísto šňůrky kožený řeminek hranatého profilu (cca 100 cm), prosím, uveďte požadavek do poznámky. Příplatek za kožený řemínek je 5 Kč.

Rozměr: 3,9 x 2,5 cm     Výrobní číslo: 81 - 0925t

110.00 Kč ks   
© 2008 Design M - Jindřichovská 8, Jablonecké Paseky, 466 02 Jablonec nad Nisou, tel: 606 80 63 63, e-mail: info@design-m.cz tvorba www stránek: jezek-web.com