english česky
Kategorie zboží
Přívěsky:
Keltské a germánské amulety
Magické talismany
Starověké a středověké symboly
Kříže a křesťanské symboly
Runy, Runové kameny
Indiánské amulety
Astrální znamení, zvěrokruh
(Nejen) Pánské šperky
Čínský zodiac
Kultovní symboly
Srdce a srdíčka
Slunce a sluníčka
Sloni a další zvířátka :-)
Inspirace - člověk
Monády
Řetízky s přívěsky
Pro děti a mládež
Odznaky - letadélka
Náhrdelníky s kamínky:
Ohnivá Carmen
Ancient - inspirace historií
Moře - azur
Jaro - květinové vzory
Slonová kost
Růžová romance
Šeherezádin ametyst
Semiramis - zelený nefrit
Ledová Královna
Tyrkys - barva oblohy
Nostalgie - starorůžová
Honey - odstíny hnědé
Náušnice kamínkové:
Ohnivá Carmen
Ancient - inspirace historií
Moře - azur
Jaro - květinové vzory
Slonová kost
Růžová romance
Semiramis - zelený nefrit
Ledová královna
Tyrkys - barva oblohy
Nostalgie - starorůžová
Honey - odstíny hnědé
Náramky s kamínky:
Ohnivá Carmen
Ancient - inspirace historií
Moře - azur
Jaro - květinové vzory
Slonová kost
Růžová romance
Šeherezádin ametyst
Semiramis - zelený nefrit
Ledová královna
Nostalgie - starorůžová
Exclusive:
Luxury - poslední kousky
Jezerní Paní
Artemis - bohyně lovu
Athéna - bohyně moudrosti
Persefona - kráska z podsvětí
Řetězy Andromeda
Afrodíta - bohyně lásky
Přívěsky
Brože:
Hlavičky
Postavy
Ptáčci, motýli, květiny
Elegantní kousky
Brož v soupravě
Vánoční ozdoby - doprodej:
drobné figurky
komplety
brože

 

Další informace
Obchodní podmínky
prázdný košík

0.00 Kč

Přívěsky - Astrální znamení, zvěrokruh

foto

I. Beran staroměděný Novinka

Astrální znamení Skopce v uměleckém zpracování na medailonu. Masivní přívěsek má v průměru 4,3 cm a je na něm zobrazena hlava berana. Toto silné první znamení zvěrokruhu dává svým zrozencům sílu, odvahu a energii. Medailon je pokoven mědí a ručně vystínován patinou, aby vynikly jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 1m

120.00 Kč ks   


foto

I. Beran starozlatý Novinka

Astrální znamení Skopce v uměleckém zpracování na medailonu. Masivní přívěsek má v průměru 4,3 cm a je na něm zobrazena hlava berana. První znamení zvěrokruhu dává svým zrozencům sílu, odvahu a energii. Kvalitní zlatý povrch amuletu je ručně vystínován patinou, aby vynikly jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 1z

160.00 Kč ks   


foto

I. Beran šedá patina Novinka

Astrální znamení Skopce v uměleckém zpracování na medailonu. Masivní přívěsek má v průměru 4,3 cm a je na něm zobrazena hlava berana. Toto silné první znamení zvěrokruhu dává svým zrozencům sílu, odvahu a energii. Medailon je zatřen patinou a ručně vystínován, aby vynikly jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 1a

120.00 Kč ks   


foto

II. Býk staroměděný Novinka

Nebezpečně silný a vytrvalý býk umělecky ztvárněný na měděném medailonu. Tak jako jeho zrozenci si dokáže vychutnat plnými doušky život v celé jeho kráse. Měděná povrchová úprava je ručně stínována patinou, aby vynikly jemné rysy šperku a celý medailon je přelakován.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 2m

120.00 Kč ks   


foto

II. Býk starozlatý Novinka

Nebezpečně silný a vytrvalý býk umělecky ztvárněný na starozlatém medailonu. Tak jako jeho zrozenci si i on dokáže vychutnat plnými doušky život v celé jeho kráse. Kvalitní zlatá povrchová úprava je ručně stínována patinou, aby vynikly jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 2z

160.00 Kč ks   


foto

II. Býk šedá patina Novinka

Nebezpečně silný a vytrvalý býk umělecky ztvárněný v medailonku. Tak jako jeho zrozenci si dokáže vychutnat plnými doušky život v celé jeho kráse. Povrchová úprava je patinována a ručně stínována, aby vynikly jemné rysy šperku. Celý medailon je přelakován.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 2a

120.00 Kč ks   


foto

III. Blíženci - stará měď Novinka

Umělecky vypracovaný medailonek astrálního znamení Blíženců z něhož vystupují obrysy dvou postav. Muž a žena jako milenci symbolizují touhu Blíženců po blízkosti, setkávání, důvěře a zároveň svobodě. Medailon je pokoven kvalitní vrstvou mědi a ručně vystínován patinou, aby vynikly jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 3m

120.00 Kč ks   


foto

III. Blíženci - staré zlato Novinka

Umělecky vypracovaný medailonek astrálního znamení Blíženců z něhož vystupují obrysy dvou postav. Muž a žena jako milenci symbolizují touhu Blíženců po blízkosti, setkávání, důvěře a zároveň svobodě. Medailon je pozlacen kvalitní vrstvou zlata a ručně vystínován patinou, aby vynikly jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 3z

160.00 Kč ks   


foto

III. Blíženci šedá patina Novinka

Umělecky vypracovaný medailonek astrálního znamení Blíženců z něhož vystupují obrysy dvou postav. Muž a žena jako milenci symbolizují touhu Blíženců po blízkosti, setkávání, důvěře a zároveň svobodě. Patina amuletu je ručně stínována, aby vynikly jemné rysy kresby.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 3a

120.00 Kč ks   


foto

IV. Rak staroměděný Novinka

Detailně vypracovaný medailonek astrálního znamení Raka. Masivní přívěsek, který má v průměru 4,3 cm, hlídá a podporuje své chráněnce narozené v rozpuku léta. Medailon má jako povrchovou úpravu starou, ručně stínovanou měď v níž dobře vynikají jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 4m

120.00 Kč ks   


foto

IV. Rak starozlatý Novinka

Detailně vypracovaný medailonek astrálního znamení Raka. Masivní přívěsek, který má v průměru 4,3 cm, hlídá a podporuje své chráněnce narozené v rozpuku léta. Medailon má jako povrchovou úpravu kvalitní zlato, ručně stínované černou patinou, jelikož potom dobře vynikají jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 4z

160.00 Kč ks   


foto

IV. Rak šedá patina Novinka

Detailně vypracovaný medailonek astrálního znamení Raka. Masivní přívěsek, který má v průměru 4,3 cm, hlídá a podporuje své chráněnce narozené v rozpuku léta. Medailon má jako povrchovou úpravu ručně stínovanou antimonovou patinu, takže dobře vynikají jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 4a

120.00 Kč ks   


foto

V. Lev - stará měď Novinka

Silné a atraktivní znamení v uměleckém zpracování DESIGN-M, v.o.s. Patron zrozenců Lva na vyklenutém medailonku je dostatečně vůdčí, charismatický, nebezpečný i laskavý. Měděná povrchová úprava je ručně stínována patinou, aby vynikly jemné rysy šperku a celý medailon je přelakován.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 5m

120.00 Kč ks   


foto

V. Lev - staré zlato Novinka

Silné a atraktivní znamení v uměleckém zpracování DESIGN-M, v.o.s. Patron zrozenců Lva na vyklenutém medailonku je dostatečně vůdčí, charismatický, nebezpečný i laskavý. Medailon je pozlacen kvalitní vrstvou zlata a ručně vystínován patinou, aby vynikly jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 5z

160.00 Kč ks   


foto

V. Lev šedá patina Novinka

Silné a atraktivní znamení v uměleckém zpracování DESIGN-M, v.o.s. Patron zrozenců Lva na vyklenutém medailonku je dostatečně vůdčí, charismatický, nebezpečný i laskavý. Povrchová úprava je ručně stinována, aby vynikly jemné rysy šperku a celý medailon je přelakován.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 5a

120.00 Kč ks   


foto

VI. Panna - měď Novinka

Medailonek znázorňující astrální znamení Panny. Štíhlá dívka tančící mezi květinami je umělecké ztvárnění symbolu zrozenců Panny, kteří chtějí být svobodní volní, ale přesto spolehliví a zodpovědní. Medailon má jako povrchovou úpravu starou, ručně stínovanou měď v níž dobře vynikají jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 6m

120.00 Kč ks   


foto

VI. Panna - staré zlato Novinka

Medailonek znázorňující astrální znamení Panny. Štíhlá dívka tančící mezi květinami je umělecké ztvárnění symbolu zrozenců Panny, kteří chtějí být svobodní volní, ale přesto spolehliví a zodpovědní. Medailon je pozlacen kvalitní vrstvou zlata a ručně vystínován patinou, aby vynikly jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 6z

160.00 Kč ks   


foto

VI. Panna šedá patina Novinka

Medailonek znázorňující astrální znamení Panny. Štíhlá dívka tančící mezi květinami je umělecké ztvárnění symbolu zrozenců Panny, kteří chtějí být svobodní volní, ale přesto spolehliví a zodpovědní. Medailon má jako povrchovou úpravu ručně stínovanou antimonovou patinu, v níž dobře vynikají jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 6a

120.00 Kč ks   


foto

VII. Váhy staroměděné Novinka

Umělecky vypracovaný medailonek astrálního znamení Vah. Masivní přívěsek má v průměru 4,3 cm a zobrazuje dívku s miskami vah v rukách. Dívka je symbolem člověka zodpovědného a spravedlivého, jakými zrozenci Vah bývají. Medailon je pokoven mědí a ručně vystínován patinou, aby vynikly jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 7m

120.00 Kč ks   


foto

VII. Váhy starozlaté Novinka

Umělecky vypracovaný medailonek astrálního znamení Vah. Masivní přívěsek má v průměru 4,3 cm a zobrazuje dívku s miskami vah v rukách. Dívka je symbolem člověka zodpovědného a spravedlivého, jakými zrozenci Vah bývají. Medailon je pozlacen kvalitní vrstvou zlata a ručně vystínován patinou, aby vynikly jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 7z

160.00 Kč ks   


foto

VII. Váhy šedá patina Novinka

Umělecky vypracovaný medailonek astrálního znamení Vah. Masivní přívěsek má v průměru 4,3 cm a zobrazuje dívku s miskami vah v rukách. Dívka je symbolem člověka zodpovědného a spravedlivého, jakými zrozenci Vah bývají. Medailon je zatřen patinou a ručně vystínován, aby vynikly jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 7a

120.00 Kč ks   


foto

VIII. Štír staroměděný Novinka

Tajemné, záhadné astrální znamení Štíra vypracované na masivním medailonku. Nebezpečné zvířátko je symbolem a patronem pro své chráněnce, dává jim sílu, odvahu a životní energii čchi. Medailon je pokoven vrstvou mědi a ručně vystínován patinou, aby vynikly jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 8m

120.00 Kč ks   


foto

VIII. Štír starozlatý Novinka

Tajemné, záhadné astrální znamení Štíra vypracované na masivním medailonku. Nebezpečné zvířátko je symbolem a patronem pro své chráněnce, dává jim sílu, odvahu a životní energii čchi. Medailon je pokoven vrstvou kvalitního zlata a ručně vystínován patinou, aby vynikly jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 8z

160.00 Kč ks   


foto

VIII. Štír šedá patina Novinka

Tajemné, záhadné astrální znamení Štíra vypracované na masivním medailonku. Nebezpečné zvířátko je symbolem a patronem pro své chráněnce, dává jim sílu, odvahu a životní energii čchi. Medailon je opatřen patinou a ručně vystínován, aby vynikly jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 8a

120.00 Kč ks   


foto

VIIII. Střelec - měď Novinka

Medailon, který představuje astrální znamení Střelce. Masivní přívěsek má v průměru 4,3 cm a zobrazuje chlapce připraveného vyslat svůj šíp. Pro své zrozence symbolizuje odvahu, přímost a akci. Měděná povrchová úprava je ručně stínována patinou, aby vynikly jemné rysy šperku a celý medailon je přelakován. Římská číslice v názvu je upravena z technických důvodů.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 9m

120.00 Kč ks   


foto

VIIII. Střelec starozlatý Novinka

Medailon, který představuje astrální znamení Střelce. Masivní přívěsek má v průměru 4,3 cm a zobrazuje chlapce připraveného vyslat svůj šíp. Pro své zrozence symbolizuje odvahu, přímost a akci. Medailon je pozlacen kvalitní vrstvou zlata a ručně vystínován patinou, aby vynikly jemné rysy šperku. Římská číslice v názvu je upravena z technických důvodů :-)

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 9z

160.00 Kč ks   


foto

VIIII. Střelec šedá patina Novinka

Medailon, který představuje astrální znamení Střelce. Masivní přívěsek má v průměru 4,3 cm a zobrazuje chlapce připraveného vyslat svůj šíp. Pro své zrozence symbolizuje odvahu, přímost a akci. Povrchová patina je ručně stínována, aby vynikly jemné rysy šperku a celý medailon je přelakován. Římská číslice v názvu je upravena z technických důvodů.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 9a

120.00 Kč ks   


foto

X. Kozoroh - měď Novinka

Medailonek umělecky znázorňující astrální znamení Kozoroha. Masivní, jemně vypouklý, 4,3 cm v průměru velký šperk zobrazuje Kozoroha jako patrona lidí přátelských, zodpovědných a spolehlivých. Medailon je pokoven mědí a ručně vystínován patinou, aby vynikly jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 10m

120.00 Kč ks   


foto

X. Kozoroh - staré zlato Novinka

Medailonek umělecky znázorňující astrální znamení Kozoroha. Masivní, jemně vypouklý, 4,3 cm v průměru velký šperk zobrazuje Kozoroha jako patrona lidí přátelských, zodpovědných a spolehlivých. Medailon je pokoven kvalitní vrstou zlata a ručně vystínován patinou, aby vynikly jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 10z

160.00 Kč ks   


foto

X. Kozoroh šedá patina NovinkaNabídka

Medailonek umělecky znázorňující astrální znamení Kozoroha. Masivní, jemně vypouklý, 4,3 cm v průměru velký šperk zobrazuje Kozoroha jako patrona lidí přátelských, zodpovědných a spolehlivých. Medailon patinován, ručně vystínován a přelakován.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 10a

120.00 Kč ks   


foto

XI. Vodnář - měď NovinkaNabídka

Medailonek znázorňující astrální znamení Vodnáře. Mladý muž rozlévající životadárnou vodu ze svého bezedného džbánu symbolizuje touhu Vodnářů po vědění a osvícení všech lidí. Medailon má jako povrchovou úpravu starou, ručně stínovanou měď v níž dobře vynikají jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 11m

120.00 Kč ks   


foto

XI. Vodnář - staré zlato Novinka

Medailonek znázorňující astrální znamení Vodnáře. Mladý muž rozlévající životadárnou vodu ze svého bezedného džbánu symbolizuje touhu Vodnářů po vědění a osvícení všech lidí. Medailon je pozlacen kvalitní vrstvou zlata a ručně vystínován patinou, aby vynikly jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 11z

160.00 Kč ks   


foto

XI. Vodnář šedá patina Novinka

Medailonek znázorňující astrální znamení Vodnáře. Mladý muž rozlévající životadárnou vodu ze svého bezedného džbánu symbolizuje touhu Vodnářů po vědění a osvícení všech lidí. Medailon je potažen patinou a ručně vystínován, aby vynikly jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 11a

120.00 Kč ks   


foto

XII. Ryby staroměděné Novinka

Umělecky vypracovaný medailonek astrálního znamení Ryb. Masivní přívěsek má v průměru 4,3 cm a dvě hravé rybky na něm vyvádí ve vodě stejně jako veselé a snivé Ryby prohánějí své fantazie v oblacích. Medailon je poměděn, ručně vystínován patinou, aby vynikly jemné rysy šperku, a přelakován.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 12m

120.00 Kč ks   


foto

XII. Ryby starozlaté Novinka

Umělecky vypracovaný medailonek astrálního znamení Ryb. Masivní přívěsek má v průměru 4,3 cm a dvě hravé rybky na něm vyvádí ve vodě stejně jako veselé a snivé Ryby prohánějí své fantazie v oblacích. Medailon je pozlacen kvalitní vrstvou zlata a ručně vystínován patinou, aby vynikly jemné rysy šperku.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 12z

160.00 Kč ks   


foto

XII. Ryby šedá patina Novinka

Umělecky vypracovaný medailonek astrálního znamení Ryb. Masivní přívěsek má v průměru 4,3 cm a dvě hravé rybky na něm vyvádí ve vodě stejně jako veselé a snivé Ryby prohánějí své fantazie v oblacích. Medailon je opatřen patinou, ručně vystínován a přelakován.

Rozměr: ø 4,3 cm     Výrobní číslo: ZU 12a

120.00 Kč ks   


foto

01 Beran (21.3. - 20.4.)

Beran je první znamení zvěrokruhu. Vládnoucí planeta - Mars. Skopec má v sobě značnou sílu, životnost, touhu být první, prosadit se. Síla však ještě nemá směřování, je vystřelována do všech stran, je silou samou o sobě, radostí z energie, radostí z možností, které energie poskytuje. Amulet se šňůrkou.

Rozměr: ø 4 cm     Výrobní číslo: Z 1

110.00 Kč ks   


foto

02 Býk (21.4. - 20.5.)

Býk narozdíl od Skopce neumožňuje, aby se jeho energie bezcílně tříštila. Energie získává stabilitu, vyrovnanost, trvalost. Býk má rád materiální svět. Miluje vše, co je příjemné. Je poživačný a smyslný. Vládnoucí planeta - Venuše. Amulet je dodáván s černou šňůrkou.

Rozměr: ø 4 cm     Výrobní číslo: Z 2

110.00 Kč ks   


foto

03 Blíženci (21.5. - 20.6.)

Zatímco Skopec přináší energii a Býk dává energii tvar, Blíženec jde ve vývoji dále a obohacuje třetí část vývojového cyklu intelektem. Blíženec je zvídavý, zvědavý, bystrý. Život pro něj představuje stále něco nového, vzrušujícího. Vládnoucí planeta - Merkur. Amulet se šňůrkou.

Rozměr: ø 4 cm     Výrobní číslo: Z 3

110.00 Kč ks   


foto

04 Rak (21.6. - 22.7.)

Slunce v Raku doplňuje charakterové vlastnosti o citovou složku. Rak je pokládán za nejcitlivější znamení. Vysoce oceňuje domov, rodinu, bezpečí a dokáže za tyto hodnoty v životě velmi bojovat. Vládcem znamení je Měsíc. Amulet je dodáván navázaný na černé voskované šňůrce.

Rozměr: ø 4 cm     Výrobní číslo: Z 4

110.00 Kč ks   


foto

05 Lev (23.7. - 22.8.)

Lev přínáší svým zrozencům sebeuvědomění. Vnímají potřebu sebevyjádření, obdivu, vládnutí. Lev je fascinován sám sebou. Touha zapůsobit, být obdivován, rozhodovat o jiných, mít kolem sebe podřízené, přivádí často Lva do vedoucích postavení. Vládnoucí planeta je Slunce. Amulet se šňůrkou.

Rozměr: ø 4 cm     Výrobní číslo: Z 5

110.00 Kč ks   


foto

06 Panna (23.8. - 22.9.)

Zatímco Lev je především obrácen k sobě, Panna je orientována na společnost. Je spolehlívá a klade velký důraz na práci. Dokáže rozeznat, co je pro společnost užitečné a nutné. Vládcem znamení je Merkur (nebo asteroidy Ceres a Vesta). Amulet se šňůrkou.

Rozměr: ø 4 cm     Výrobní číslo: Z 6

110.00 Kč ks   


foto

07 Váhy (23.9. - 22.10.)

Vývoj ve druhé polovině zvířetníku začíná prostřednictvím Vah navazovat kontakty s okolím. Váhy nutně potřebují ke své existenci vztah, ať již přátelský nebo partnerský. Ve znamení Vah také dochází k estetickému vývoji, Váhy mají velký smysl pro krásu a harmonii. Vládce - Venuše. Amulet se šňůrkou.

Rozměr: ø 4 cm     Výrobní číslo: Z 7

110.00 Kč ks   


foto

08 Štír (23.10. - 22.11.)

Štír je znamení, které si uvědomuje přítomnost různých světů a přechodů mezi nimi. Štír je mystik a i smrt chápe jen jako začátek něčeho nového. Sexualita pro něj není pouze radostí, je pro něj neovladatelnou nutkavostí, hledáním tajemna. Jeho vládcem je Pluto. Amulet se šňůrkou.

Rozměr: ø 4 cm     Výrobní číslo: Z 8

110.00 Kč ks   


foto

09 Střelec (23.11. - 21.12.)

Ve Střelci nacházíme nejrozpornější osobnost zvěrokruhu. Na jedné straně potřebuje společnost, pořádek a systém, na druhé straně však i značnou dávku svobody a nezávislosti. Střelec je neustále zaměstnán ideály a principy mravními i filosofickými. Vládce - Jupiter. Amulet se šňůrkou.

Rozměr: ø 4 cm     Výrobní číslo: Z 9

110.00 Kč ks   


foto

10 Kozoroh (22.12. - 19.1.)

Kozoroh přijímá současný společenský pořádek a jeho pravidla, principy a autority. Je odpovědný za vše, co dělá, což mu mnohdy znemožňuje spontánní a rodostné prožívání příjemných věcí života. Jeho humor je suchý, anglický, sebeironizující. Vládce - Saturn. Amulet se šňůrkou.

Rozměr: ø 4 cm     Výrobní číslo: Z 10

110.00 Kč ks   


foto

11 Vodnář (20.1. - 18.2.)

Jestliže Váhy potřebují vztah s partnerem, pak Vodnář potřebuje skupinu lidí, se kterou se může ztotožnit. Může zaujímat vedoucí postavení, může ji ovlivňovat svými názory. Mívá jasnou představu, jak by společnost měla fungovat a často za své ideály bojuje. Vládce - Uran. Amulet se šňůrkou.

Rozměr: ø 4 cm     Výrobní číslo: Z 11

110.00 Kč ks   


foto

12 Ryby (19.2. - 20.3.)

Znamení Ryb učí hlubokému chápání světa kolem nás jako součásti celého kosmu. To však někdy přínáší malé sepětí s realitou. Slunce ve znamení Ryb dává lidem do vínku fantazii a bohatý duševní život. Vládcem znamení je Neptun. Amulet se šňůrkou.

Rozměr: ø 4 cm     Výrobní číslo: Z 12

110.00 Kč ks   
© 2008 Design M - Jindřichovská 8, Jablonecké Paseky, 466 02 Jablonec nad Nisou, tel: 606 80 63 63, e-mail: info@design-m.cz tvorba www stránek: jezek-web.com