english česky

Výroba kovové bižuterie - Jablonec nad Nisou

Design-M v.o.s.

 

litá kovová bižuterie

DESIGN -M si za léta působení na českém trhu vydobyla pevnou pozici se zárukou spolehlivosti, kvality a flexibility. Naše společnost si klade za cíl spokojenost zákazníků a proto jim vychází maximálně vstříc. Nabízíme široký sortiment kovodílů pro výrobce bižuterie a bižuterní průmysl. Dodáváme bižuterní komponenty významným exportním firmám. Naše zboží si vybírají i zákazníci ze zahraničí, zejména Německa, Rakouska, Španělska, Chorvatska, Anglie a Izraele. Máme rozmanitou nabídku ramínek, vodičů, puzet, klipsů, kaplíků, záponek, rozporek, kroužků, rondelek a zejména přívěsků či různých středových dílů. Pro firmy vyrábíme firemní přívěsky a loga.

Amulety, talismany, medailonky, kříže, symboly horoskopu, dětské indiánské a drobné moderní přívěsky ozdobené rondelkami dodáváme navěšené na černé bavlněné šňůrce. Keltské, magické, historické i originální přívěsky nabízíme obchodníkům za velkoobchodní ceny. Hledáme obchodní partnery a prodejce pro naše bižuterní výrobky. Při odběru většího množství přívěsků bývá individuálně dohodnuta množstevní sleva.

Valná většina vzorků pochází z naší vlastní návrhářské dílny. Hlavním materiálem je slitina cínu. Podle posledních požadavků trhu pracujeme i s materiálem, který neobsahuje olovo. Používáme techniku odstředivého odlévání do gumových nebo silikonových forem. Zabezpečujeme celý výrobní proces, který zahrnuje:

Návrh

Vypracování modelu

Výrobu vzorkové formy a výrobní formy

Odlití a vypracování prototypů, odlévání polotovarů

Ruční a mechanické opracování

Zprostředkování požadovaných odstínů galvanizace bez přídavku niklu

Montážní práce, zatírání, lakování, lepení kamenů

Zabalení a dodání

 

Registrační údaje:
IČO: 61328235
  DIČ: CZ61328235

Zapsán dne 22.6. 1994 u Krajského soudu v Ústí nad Labem, oddíl A, vložka 5017.

 

 


© 2008 Design M - Jindřichovská 8, Jablonecké Paseky, 466 02 Jablonec nad Nisou, tel: 606 80 63 63, e-mail: info@design-m.cz bitcoin cena, tvorba www stránek: jezek-web.com